Верифікований профіль
3
Роки досвіду
9
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
11
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1192
Останній візит на сайт
2 дні тому
Мене звати Даніела, я експерт з нерухомості у Києві. Допомагаю людям знаходити свій простір. Чи то затишна квартира, чи то перший будинок, чи то вдала інвестиція. Ціную чесність, залученість і увагу до деталей. Зі мною ви можете розраховувати на підтримку і грамотний супровід угоди.

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • PRIMES
    199 500 $
    3 500 $/м²

    Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 30

    багатофункціональне приміщення
    57 м²
    2025 рік побудови
    3 дні тому
    Пропонується фасадне комерційне приміщення у престижному ЖК Nordica, розташованому в самому центрі Києва, у районі Липки. Об’єкт знаходиться у Будинку 1, секція 1, на 1 поверсі. Фасадні вікна виходять у бік Липок, а панорамне скління в підлогу забезпечує максимальну кількість природного світла, відмінну видимість та презентабельний вигляд для будь-якого бізнесу. До продажу пропонується: • офіс №5 площею 56,49 м² Приміщення ідеально підійде під: • кафе або кав’ярню • салон краси • шоурум • медичний кабінет • офіс компанії • інший комерційний вид діяльності Переваги об’єкта: • престижна локація в центрі столиці • активний пішохідний та автомобільний трафік • фасадне розташування • панорамні ві...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.